Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyborcze obietnice w sądzie. Sąd ukarał kandydatkę z podlubelskiej gminy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2018 r. o 21:22 Powrót do artykułu
To Ty chyba nigdy orgazmu nie miałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie piszemy na temat a nie jeden na drugiego pomyje wylewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy się domyślamy że za piszącym jako Gall Anonim ukryty jest jeden osobnik , który na każdy skrzyżowaniu z bilbordu rozparty jak "TURECKI PASZA" nas wita.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Motyl wykopał cztery stawy za swojej kadencji a Rysiu za swojej jeden zasypał a obiecał, ze wykopie w innym miejscu i słowa nie dotrzymał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gall Anonim to jedyna wyedukowana osoba wypowiadająca się w dyskusji. Muszę przyznać, że mówi na temat i ma ma rację. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do CYROGRAF: złe domysły macie, nie jestem tym 'Tureckim Paszą', nie spotkacie mnie na skrzyżowaniu. Jestem mieszkańcem gminy od wielu lat i widzę co tu się dzieje. Mełgiewski Pislam przeniósł się do TVP3, nie było żadnej wzmianki o tym, że gmina i starostwo również dali na ten cel pieniądze...i to nie małe...ale co wymagać od państwowej telewizji... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedzie michał jedzie wielbłąd pod nim hasa zobaczcie jakiego michał ma wielbłąda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staw zawalił ale wymyślił ogród sensorczny chwalił się tym wszędzie , i gdzie on jest Przy parkingu chwasty  królują cały rok może to ten ogród?, na rondzie chwasty  , wszędzie chwasty i biedna nie zasilona niczym trawa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle co on juz napsuł to glowa mała , niech se zagra przebój który na wszstkich bibkach wykonuje " Ale to juz było................ Będzie 2 w jednym "święty spokój"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi GALLU Anonimie posłuchaj i rozważ . Właśnie ten kamień który odrzucili budujący, stał się głowicą węgla? Każdy kto upadnie na ten kamień, rozbije się, a na kogo on spadnie zmiażdży go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrywają filmiki o sportowcach mełgiewskich i wielkich zasługach na tym polu przez Wójta. Prawda jest taka, że boisko w Mełgwi jest budowane prze samych sportowców i p. Sponsora. Jest to samowola budowlana . bez żadnych zezwoleń a przede wszystkim bez zezwolenia wodno-prawnego. Ludziom się mydli oczy, że to wybudował i wspierał wójt ale jeśli tak to łamał prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W którym miejscu w filmie jest powiedziane, że to sam Pan Wójt odbudował boisko? Jest wspomniane, że boisko zostało zrewitalizowane, a chwilę wczesniej o nowym sponsorze (firmie Progres). Kłania się słuchanie ze zrozumieniem a tego uczą już w pierwszych klasach podstawówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W którym miejscu w filmie jest powiedziane, że to sam Pan Wójt odbudował boisko?...
 A kto napisał, że w filmiku jest to powiedziane? Kłania się czytanie ze zrozumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 " Ludziom się mydli oczy, że to  wybudował  i wspierał  wójt ale  jeśli tak to łamał prawo" Skoro na początku tego komentarza mówi się o filmiku to wydawało mi się, że całość tego dotyczy.  A jeśli nie filmiku to czego dotyczy? Wyrażajmy się w taki sposób, żeby siebie nawzajem rozumieć wtedy nie bedziemy mieli problemów z komunikacją :)  A co do samego boiska, samowolka budowlana? Nie wydaje mi się...raczej by to nie przeszło. Jest klub, jest sponsor, są piłkarze i niby co, 'nielegalne' boisko? Czekam na jakieś konkrety od was, bo do mnie to nie przemawia...   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy ojakimś pastwisku piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak teraz się macie Ci , którzy pluli na PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...